Het samenwerkingsverband PPO-NK bestaat uit een hecht team van bevlogen professionals. Naast een kleine staf werken de consulenten in werkgebieden. Bekijk hier hun contactgegevens.

Onder het motto Samen Leren Leven hebben we als team de beweging omarmt naar inclusiever onderwijs en het ontwikkelrecht van kinderen in onze regio. We streven ernaar dat kinderen zoveel mogelijk in hun eigen buurt, stadsdeel, dorp (werkgebied) samen leren én samen leven. 

Kristel Hoogeveen

Consulent Alkmaar-Noord - 0623354675 / k.hoogeveen@ppo-nk.nl

Mariëlle Foppen

Consulent Alkmaar-Noord - 0644980288 / m.foppen@ppo-nk.nl

Yvonne Vellinga

Consulent Alkmaar-Oost - 0614434209 / y.vellinga@ppo-nk.nl

Samia Abrari

Consulent Alkmaar-Zuid - 0610357060 / s.abrari@ppo-nk.nl

Gerrie Jullens

Consulent Bergen - 0623350820 / g.jullens@ppo-nk.nl

Manuela de Bruijne

Consulent Heiloo - 0646460304 / m.debruijne@ppo-nk.nl

Eva Schmidt - Cnossen

Consulent Langedijk - Regisseur Oudersteunpunt - 0630383332 / e.schmidt-cnossen@ppo-nk.nl

Esthel Schneiders

Consulent Heerhugowaard-Zuid - 0614229297 / e.schneiders@ppo-nk.nl

Danne Noe

Consulent Heerhugowaard-Noord - 0628302098 / d.noe@ppo-nk.nl

Regien Looijen

Consulent S(B)O - 0628918844 / r.looijen@ppo-nk.nl

Mireille Koeleveld

Ambulant begeleider Nieuwkomers - 0618300015 / ab.nieuwkomers@ppo-nk.nl

Janneke Oosterman

Directeur bestuurder - j.oosterman@ppo-nk.nl

Josien de Groot

Regisseur kwaliteit en bedrijfsvoering - 0610185439 / j.degroot@ppo-nk.nl

Jolanda Willemsen

Medewerker beleid en kwaliteit - 0642539958 / j.willemsen@ppo-nk.nl

Anita Bleiksloot

Managementassistente - 0624928906 / secretariaat@ppo-nk.nl