Onder het motto Samen Leren Leven hebben we als team de beweging omarmt naar inclusiever onderwijs en het ontwikkelrecht van kinderen in onze regio. We streven ernaar dat kinderen zoveel mogelijk in hun eigen buurt, stadsdeel, dorp (werkgebied) samen leren én samen leven. 

Regien Looijen

Consulent S(B)O - Netwerkgroepen: Virtueel expertise cluster/ Schoolaanwezigheid - r.looijen@ppo-nk.nl

Kristel Hoogeveen

Consulent Alkmaar-Noord - Netwerkgroep: Nieuwkomers - k.hoogeveen@ppo-nk.nl

Mariëlle Foppen

Consulent Alkmaar-Noord - m.foppen@ppo-nk.nl

Yvonne Vellinga

Consulent Alkmaar-Oost - Netwerkgroep: Samen leren leven - y.vellinga@ppo-nk.nl

Gerard Steenhof

Consulent Alkmaar-Zuid - Netwerkgroep: Werkgebieden - g.steenhof@ppo-nk.nl

Gerrie Jullens

Consulent Bergen - g.jullens@ppo-nk.nl

Manuela de Bruijne

Consulent Heiloo - Netwerkgroep: Inclusie-ondersteuning - m.debruijne@ppo-nk.nl

Eva Schmidt - Cnossen

Consulent Langedijk - Regisseur Oudersteunpunt - e.schmidt-cnossen@ppo-nk.nl

Esthel Schneiders

Consulent Heerhugowaard-Zuid - e.schneiders@ppo-nk.nl

Danne Noe

Consulent Heerhugowaard-Noord - d.noe@ppo-nk.nl

Astrid Ottenheym

Directeur-bestuurder - a.ottenheym@ppo-nk.nl

Josien de Groot

Regisseur kwaliteit en bedrijfsvoering - Netwerkgroep: Monitor - j.degroot@ppo-nk.nl

Anita Bleiksloot

Managementassistente - secretariaat@ppo-nk.nl

Jolanda Willemsen

Medewerker beleid en kwaliteit - j.willemsen@ppo-nk.nl